خدمات پشتیبانی کارمکس
کارمکس با سرلوحه قرار دادن این اصل که مشتری، سرمایه گران بها و مایه حیات سازمان است، خدمات پس از فروش را مهمترین فرآیند در جذب و نگهداری مشترکین خود می داند. کارمکس با به کارگیری تجربیات تمامی شرکت ها و سازمان های فعال در این حوزه و همچنین استفاده از تمامی پشتوانه‌های علمی و فنی خود در ارایه‌ی خدمات به هزاران مشتری، می‌کوشد تا شیوه‌های موثری را در پشتیبانی از خدمات خود در پیش گیرد.
مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پشتیبانی کارمکس
استفاده از نیروهای پشتیبانی متعهد و متخصص:

بهره‌گیری از کارکنان و متخصصانی که به صورت ویژه از روحیه‌ی احترام و همدلی با مشتری، صبر و حوصله در پی‌گیری مشکلات مشتریان برخوردار باشند، شیوه‌ی رایج در انتخاب کارشناسان پشتیبانی کارمکس است. این کارشناسان از میان نیروهایی انتخاب می‌شوند که دانش کافی برای پاسخ‌گویی به سوال‌های مشتریان را داشته باشند و مشتریان را به گونه‌ای راهنمایی کنند که آنان با صرف کم‌ترین زمان و هزینه به پاسخ‌های کارساز برای مشکلات خود دست یابند.

طراحی سیستم پاسخگویی فاقد پشت خطی و جلوگیری از انتظار مشترکین :

کارمکس به طراحی سرویس سانترال تلفن مرکزی خود -بر اساس تجربیات کارشناسان مجرب در این حوزه- پرداخته است به گونه ای که هیچ یک از مشترکین در پشت خطوط یا خطوط اشغال این شرکت نخواهند ماند و در کوتاه ترین زمان توسط کارشناسان راهنمایی و رفع مشکل خواهند شد. همچنین کارمکس با در نظر گرفتن خطوط تلفن همراه برای حوزه های مختلف خدماتی خود که در اختیار کارشناسان پشتیبانی شرکت می باشد تا حد ممکن دسترسی به تیم پشتیبانی شرکت را تسهیل نموده است .

چابکی در ارائه خدمات پشتیبانی:

این ویژگی به عنوان یکی از ارزش های سازمانی و ارکان جهت ساز شرکت کارمکس نیز می باشد ، بدین ترتیب که تمامی کارشناسان و نیروهای پشتیبانی کارمکس تلاش می‌کنند مشکلات مشتریان را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن برطرف سازند. رسیدگی به مشکلات هر مشتری توسط یک تیم مشخص و در کوتاه‌ترین زمان از طریق برقراری تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در همان روز صورت می پذیرد.

ارسال کارشناس فنی حضوری در کوتاه ترین زمان :

به منظور رفاه حال آن دسته از مشتریانی که بنا به هردلیلی موفق به بر طرف نمودن مشکل خود نشده اند این سرویس می تواند راه گشای مشتریان باشد .

آرزوی ما آسودگی خاطر و اطمینان شما در بهره مندی از خدمات کارمکس می باشد.
شرایط پشتیبانی کارمکس
  • * مشتریان محترم دقت فرمایید که مواد مصرفی توسط خدمات دهنده با درخواست شما مطابقت کامل داشته باشد در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بعهده مجموعه کارمکس نمی باشد.
  • * سرویس دهنده موظف است در ساعت و روز تعیین شده پاسخگوی مشتری باشد و چنانچه مشتری در غیر ساعت و روز تعیین شده مراجعه کند ممکن است خدمات دهنده مورد نظر پاسخگوی مشتری دیگری بوده و مشتری برای دریافت خدمات مورد نیاز خود،نیاز به صرف زمان بیشتری باشد.
  • * کارمکس مسئولیتی در قبال خدماتی که خدمات دهنده خارج از برنامه کارمکس برای مشتری انجام می دهد ندارد و تمامی مسئولیت ها به عهده مشتری و خدمات دهنده بوده و کارمکس در این زمینه مسئولیتی قبول نمی کند.
  • * مشتری نباید پرداختی بالاتر از آنچه در برنامه پذیرفته است بپردازد و خدمات دهنده نیز نباید مبلغ بیشتری برای انجام خدمات درخواستی از مشتری طلب نماید.
  • * خدمات دهنده باید فقط خدمات درخواستی مشتری را انجام داده و چنانچه خودروی مورد نظر نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه دیگری نیز داشته باشد ابتدا باید نظر مشتری را در این رابطه جویا شده و فقط در صورتیکه مشتری از انجام اینکار رضایت داشته باشد نسبت به انجام آن اقدام نماید.
  • * خدمات دهنده باید چنانچه مشتری در ساعت از پیش تعیین شده به خدمات دهنده مراجعه نماید کار آن مشتری را در اولویت کارهای خود قرار داده و ابتدا آن کار را انجام دهد.
  • * چنانچه مشتری از طریق برنامه از خدمات دهنده قیمت بگیرد و پس از آن درخواست خود را لغو کند و خود شخصاً به خدمات دهنده مراجعه نماید، بدیهی است که مجموعه کارمکس در این زمینه هیچگونه مسئولیتی نداشته و ندارد.
  • * مشتری و خدمات دهنده در رابطه با امتیازی که به طرف مقابل در برنامه می دهند مسئول بوده و نباید امتیازی مغایر با واقعیت به یکدیگر بدهند.